Yenildikleri maçtan sonra dans videosu paylaşan Mirko Antonucci, Vitoria Setubal’den sevk edildi

Vitoria Setubal’in Ocak ayında Roma’dan kiraladığı Mirko Antonucci, sosyal medyaya olan düşkünlüğü sebebiyle ekipten sevk edildi.

Son Dakika: UKOME’den İBB’nin 5 bin taksi kiralama önerisine ret
Cami tuvaletinde kız çocuğunu taciz eden sapık tahliyesi için dilense de cezadan kurtulamadı
Son dakika: Merkez Bankası faizi değişmez tuttu

Koronavirüs pandemisi sebebiyle verilen ara sonrası yine başlayan Portekiz Ligi’nde Setubal, Boavista’ya dış sahada 3-1 mağlup olurken, maçtan birkaç saat sonra Antonucci sosyal medya fenomeni kız dostu 22 yaşındaki Ginevra Lambruschi ile dans ettiği videoyu TikTok hesabından paylaştı. Bu paylaşım, Vitoria Setubal idaresini kızdırdı ve 21 yaşındaki genç oyuncunun kontratı feshedildi.

ÖZÜR DİLEMESİ YETMEDİ

Antonucci, bu videonun ardından bir video daha yayınlayıp kulüp ve taraftarlardan özür dilese de ekipten gönderilmesini yasaklayamadı.

“KULÜBE HÜRMETSİZLİK YAPTI”

Vitoria Setubal Teknik Direktörü Julio Velazquez mevzu ile alakalı yaptığı söylemede, “Mirko artık Vitoria’nın oyuncusu değil. Kiralık kontratını feshettiğimizi ve maçtan sonraki davranışının taraftarlara, kulübe ve kulüp personeline hürmetsizlik olduğunu söyledik. Bu takımın en büyük özelliği mesullük ve itibarla kulübü temsil etmek” ifadelerini kullandı.

Ocak ayında Roma’dan Portekiz takımına kiralanan ve yalnızca 6 maçta forma giyip 1 gol kaydolan Antonucci, 6 aydır sosyal medya fenomenliğinin yanı gizeme modellik ve moda influencer’lığı yapan Ginevra Lambruschi ile birliktelik yaşıyor.

Lambruschi’nin Instagram’da 540 bin takipçisi bulunurken, 22 yaşındaki hoş, Antonucci’nin TikTok hesabından yayınladığı videolarda da sık sık yer alıyor.Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir