Volkan Demirel, Kadıköy’de ilk defa bir maçta ekibi idaredi

Kadıköy’de koronavirüs sebebiyle ekip içerisinde yapılan hazırlık maçında özel bir büyüme yaşandı. Fenerbahçe’ye 18 sene futbolcu olarak hizmet ettikten sonra bu sezon başı alıştırman olarak teknik takıma katılan Volkan Demirel; ilk defa bir maçta ekibi idaredi. Demirel’in en büyük hayali olan Fenerbahçe teknik direktörlüğü ve Kadıköy’de maça çıkmak koronavirüs koşullarında acayip bir şekilde gerçekleşti.

İLK DEFA KULÜBEDEYDİ

Mehmet Aurelio ile birlikte ekibin alıştırmanlığını yapan Volkan Demirel; lisansı olmadığı için bu sezon hiç yedek kulübesine inememişti. Genç çalıştırıcı; Kadıköy’de ekip içerisindeki; sarı ve lacivert ekibin maçında Aurelio ile birlikte teknik direktör olarak yedek kulübelerine geçtiler. Ekibi kenardan kulübeden idareyen Volkan Demirel bu hayalini koronavirüs günlerinde unutulmaz bir hatıra olarak yaşadı.

CİHAT ARMAN’IN İZİNDE GİDİYOR

Fenerbahçe tarihinde eş bir alıştırmanlık vazifesini üstlenen kaleci; Cihat Arman olmuştu. 18 sene Fenerbahçe kalesini gözeten ve kaptanlık yapan Volkan Demirel; eş biçimde 15 sene Fenerbahçe kalesini kaptan olarak gözeten ve daha sonra alıştırmanlık yapan efsane Cihat Arman’ın izinde ilerliyor.

Milliyet

Volkan Demirel, Kadıköy'de ilk kez bir maçta takımı yönettiAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir