Sivasspor maçının ardından bir Kayserispor idareyicisi, başkan Berna Gözbaşı’nın üzerine yürüdü

Süper Lig’in 29. haftasında dış sahada Sivasspor’u 2-0 yenen Kayserispor’da Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, çabanın ardından basın üyelerine söylemelerde bulundu.

Başakşehir – Galatasaray maçının ardından iki ekip saha içinde münakaşa yaşadı
“Çabada bütün ihtiyatlı değiliz” diyen Bakan Koca yurttaşları uyardı: Yaz, tembelliğe neden olmamalı
Yaptığı kaza neticeyi taşıtı perte çıkan Alişan’ın yeni seçimi eminliği öğrenilen marka oldu

Başkan Gözbaşı, ekip olarak olanaksızı muvaffak olduklarını ifade ederek, “Öncelikle Sivasspor’un başkanına konukseverlikleri için teşekkür ediyorum. Kayserispor olarak olanaksızı muvaffak olmak üzereyiz. Öğreniyorsunuz ben nebatsal yaşamda olan bir ekibi devralmıştım. Allahın İzniyle altın bedelinde puan aldık. İlk günden beri çabamızı hiç vazgeçmedik. Önümüz açıldı. Biz Süper Lig’de kalmaya kararlıyız. Bizim ekibimizin yeri Süper Lig’dir. Ben idare, teknik kadro, futbolcular buna hepimiz inandık. Bu inançtan bir gün dahi geri adım atmadık. Atmamaya da devam edeceğiz. Ayrıca salı günü benim doğum günüm. Futbolcularıma bana böyle erkenden armağan verdikleri için teşekkür ediyorum. Allahın İzniyle Süper Lig’de kalma çabamıza devam ediyoruz” biçiminde konuştu.

“MENSAH’A YURT İÇİ VE DIŞINDAN ÖNERİLER VAR”

İsmi transfer haberlerinde geçen Mensah hakkında konuşan Başkan Gözbaşı, “Natürel ki Mensah Süper Lig’in en ehemmiyetli oyuncularından biri. Hemen hemen her ekipten yurt içinden yurt dışından Mensah’a öneriler var. Ama bizim evvel gayemiz ligde kalmak. Bunları daha sonra değerlendireceğiz. Çok coşkuluyum. Çok ehemmiyetli zafer aldık. Bu yıl Sivasspor evinde hiç yenilmemişti. O surattan hem coşkuluyum, hem de çok mutluyum. Süper Lig’de kalmak için gerçekten çok gayret ediyoruz. 7 puanda bir ekip devraldım. Şu an neredeyiz. Bu bir galibiyet öyküsüdür” ifadelerini kullandı.

YÖNETİCİ, GÖZBAŞI’NIN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı’nın söylemesinin ardından idareyiciler arasında gerginlik yaşandı. Başkan Gözbaşı’nın üzerine yürüyen Kayserisporlu bir idareyiciyi değişik idareyiciler durgunlaştırırken, Gözbaşı ise vasıtasına binerek stadyumu terk etti.Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir