Serhat Akın’ın Fenerbahçe’yle alakalı değerlendirme yaparken küfürlü ifade kullanması, sosyal medyada gündem oldu

Fenerbahçe’nin bir yarıyıl formasını giyen ve taraftarların çok hoşlandığı adlardan olan Serhat Akın, Twitch kanalındaki canlı yayınında takipçilerinin sorularını cevapladı.

Başkan Ali Koç’u tenkit eten “Kadıköy Boğası” lakaplı daha önceki futbolcunun, Mesut Özil transferiyle alakalı yaptığı yorumlarda kullandığı dil çok tenkit etildi ve lafları sosyal medyada gündeme oturdu.

“MESUT ÖZİL NİÇİN GELSİN?”

Serhat Akın Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer ihtimaliyle ilgili konuşurken, “Mesut Özil 39 yaşında filan kazanç. Adam 32 yaşında, Arsenal’ın 10 numarası. Kazanç mı Fenerbahçe’ye? Niçin gelsin a…. k…? Fenerbahçe aralıksız hayal kuruyor, Fenerbahçe makûs. Parasal olarak makûs, manevi olarak makûs, atletik olarak makûs. Her b.. olarak makûs” ifadelerini kullandı.

“YEDİNCİ, SEKİZİNCİ OLUYOR”

Mesut Özil transferi hakkında laflarına devam eden Akın, “Mesut Özil neden gelsin Fenerbahçe’ye şu anda? Fenerbahçe her sezon yedinci, sekizinci oluyor” dedi.

“FENERBAHÇE’DE PARA YOK DEMEYİN!”

Serhat Akın, sarı-lacivertlilerin afaki transferler yaptığını korunurken, ” Galatasaray’ın kadroya ve yedeklere bakın. Forvette Falcao, Andone, Adem Büyük. Fenerbahçe’de Vedat Muriqi olmazsa kim var? Mevlüt… Para yok demeyin. Zanka, Falette, Tolga Ciğerci, Max Kruse, Tolgay Arslan bu oyuncular parasıza mı alındı? Çok boş transfer yapıldı” dedi.

“GUSTAVO %100 PERFORMANS İLE OYNAMIYOR”

Serhat Akın,” Luiz Gustavo, %100’üyle oynayamıyor. Solundaki adam Tolga Ciğerci olunca adamın performansı %10 düşüyor. Yanına bir bakıyor Tolgay Arslan, %10 da oradan gidiyor a…. k…. Arttaki adam da Falette, Zanka olunca %10 da oradan gidiyor, %70’le oynuyor” söylemesini yaptı.

Serhat Akın'ın Fenerbahçe'yle ilgili değerlendirme yaparken küfürlü ifade kullanması, sosyal medyada gündem olduAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir