Rıdvan Dilmen’den Emre Belözoğlu’na tenkit: Böyle davranmamalıydı

Spor yorumcusu ve daha önceki futbolcu Rıdvan Dilmen, NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında Fenerbahçe- Yeni Malatyaspor maçını değerlendirdi. Dilmen, Malatyasporlu Gökhan Töre’nin kırmızı kart gördüğü pozisyonda Emre Belözoğlu’nu eleştirdi.

YKS’de sorulan 4 sual sosyal medyaya sızdı
Üniversite imtihanına hazırlandığı söyleyen Merve Boluğur, YKS sırasında resim paylaştı
Türkiye’de son 14 günde koronavirüs tanısı konan hastaların yüzde 63’ü en rahat davranan gruptan

İşte Rıdvan Dilmen’in söylemeleri;

Maçın ikinci yarısını değerlendiren Dilmen, “Fenerbahçe’nin maçı çevirme hevesi, Yeni Malatyaspor içinde hazin bir hezimet odu. Haksız bir biçimde atılan bir oyuncu oldu. Gökhan atılıyor üzerine üst üste goller yiyorsunuz. Bütün bitti derken gol yiyorsunuz ve küme düşme potasında kalıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

RODRIGUEZ SAHADA YOKTU

“Hakemin iki sarı kartının da yanılgılı olduğunu belirten Dilmen, “Altay harikulade bir şut çıkardı maç 0-0 giderken. Hasan Ali ekibin iyilerindeydi. Dirar Makûs, Ozan iyi, Jailson iyi, Ekici vasat, Deniz vasat, Rodriguez sahada yoktu.”

“EMRE BUNUN YEİSİNİ YAŞAYACAKTIR”

“Fenerbahçe prestij maçlarına devam ediyor. Malatya için makûs bir hezimet oldu. İlk 6 için yoluna devam ediyor Fenerbahçe. Oyuncu faalliği ehemmiyetli. Emre’nin tutumundan dolayı Gökhan atıldı. Ali Şansalan’ın iki sarı kartı da yanılgılı. İkisini de görmeden verdi. Emre Belözoğlu bunun yeisini akşam yaşayacaktır ama iş işten geçti. Emre gibi bir oyuncu bunu yapmamalıydı” söylemesini yaptı.”

“ÜZÜCÜ BİR BAŞARI”

“Malatyaspor’un emeğine yazık oldu. Durup dururken adamı atıyorsun. O ekibin emeğine yazık, oyuncuların emeğine yazık, öğretmenin emeğine yazık… Bence Emre Belözoğlu atletik direktörlüğe doğru evrilecektir, vizyonu olan bir insandır. Malatyaspor ismine de bir Fenerbahçeli olarak hazinim. Üzücü bir başarı”Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir