Patricia Callero, bugün operasyon olan eşi Muslera’nın doğum gününü sağlık kurumunda kutladı

Süper Lig’in 27. haftasında Çaykur Rizespor maçının 15’inci dakikasında sakatlanan ve bugün galibiyetli bir operasyon geçiren Fernando Muslera’ya ziyaretler sürüyor.

Sarı-kırmızılı kulübün 2’nci Başkanı Abdurranim Albayrak, teknik direktör Fatih Terim, kulüp hekimi Yener İnce ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un sağlık kurumunda ziyaret ettiği Muslera’ya en hoş sürpriz ise eşinden geldi.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMAYA ARMAĞAN VE BALONLARLA GELDİ

Patricia Callero, bugün 34 yaşına giren Muslera’nın doğum gününü kutlamaya elinde armağanlar ve balonlarla geldi. Patricia Callero, Muslera’nın doğum gününü kutlamaya geldiğini belirtirken, teşekkür etti.

Muslera’nın kutlama esnasındaki gözlüklü görüntüsü, sosyal medyada en çok konuşulan mevzulardan biri oldu.

Patricia Callero, bugün ameliyat olan eşi Muslera'nın doğum gününü hastanede kutladı

SELÇUK İNAN: MUSLERA DAHA EFORLU DÖNECEK

Muslera’yı ziyareti sonrası basın üyelerinin suallerini cevaplayan Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, “Çok üzgünüz. Ama morali çok yüksekti. Tekerrür geçmiş olsun diyorum. Allahın İzniyle en kısa müddette daha eforlu dönecektir. Kendisi çok eforlu bir şahsiyet ve iyi bir insan. Alakadan dolayı çok mutluydu. Ekibimiz ismine güçlü bir süreçten geçiyoruz. Üzücü bir maçtı. Ama futbolda bunlar da var. Allahın İzniyle Muslera daha eforlu dönecek” diye konuştu.

“HAKKIMIZIN YENDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ”

Rizespor maçının kendileri ismine hayal kırıklığı olduğunu da söyleyen Selçuk İnan, “Azıcık hayal kırıklığı oldu maçta. Hakkımızın da yendiğini düşünüyoruz. Ama reel üzücü olan 2 oyuncumuzu kaybetmek. Sağlık her şeyden ehemmiyetlidir. Maç geçti gitti ama maksat devam ediyor. Pes etmiş değiliz. Bugün Muslera’yı mutlu gördüğümüz için bizim de morallerimiz yerine geldi” dedi. Geleceğiyle alakalı sorulan sualleri “İleride bilgi vereceğim” biçiminde cevaplayan deneyimli oyuncu, Muslera’nın da beklenenden erken döneceğine inandığını söyleyerek, “Muslera çok eforlu. Bu sakatlıklardan sonra psikoloji de çok ehemmiyetli bu sakatlıklardan sonra. Mental olarak çok eforlu ve mutlu bir insan olduğu için, bu gidişat dönüşünü ivedileştirecektir” söylemesinde bulundu.

ABDURRAHİM ALBAYRAK: ALİ KOÇ’A MUSLERA’YI ZİYARETİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

Galibiyetli file bekçisini dün de ziyaret eden ve düne göre nasıl bir değişiklik olduğu sorulan Albayrak, “Dünle bugün arasındaki fark, operasyon olmuş. Son derece moralli. Burada Yener İnce gibi bir hekime sahip olmamız çok büyük bir baht. İçimizden, ailemizden birisi Yener öğretmen. Galibiyetli bir operasyon oldu. Tam hekimlere, tam takıma çok teşekkür ediyorum. Muslera bu operasyondan hayli hoşnut. Kendisi de galibiyetli geçtiğini gördü. Allah’ın izniyle, Muslera kardeşimiz kısa vakit içinde tekerrür sahalara dönecektir. Çok arayanlar da oldu. Arayan soran, selam veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Patricia Callero, bugün ameliyat olan eşi Muslera'nın doğum gününü hastanede kutladı

Ali Koç’un sabah saatlerinde Muslera’yı ziyaret etmesiyle alakalı da konuşan Albayrak, “Ali Koç gelmiş ve Muslera’yı ziyaret etmiş. Çok teşekkür ediyorum. Ben de Kruse’yi ziyaret etmek için odasına çıktım ama taburcu edilmiş kendisi, biz de göremedik. Ben de azıcıktan Ali Koç’u arayıp geçmiş olsun diyeceğim ve Muslera’yı ziyaret ettiği için de teşekkür edeceğim” diye konuştu.

“ALLAH TAM FUTBOLCULARI KORUSUN”

Son yarıyılda üzerlerinde bir talihsizlik olduğunu da laflarına ilave eden Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Mustafa Cengiz başkanımdan başlamak gerekli. Kendisinin hastalığı, yaşanan sakatlıklar, stoperlerimizden tamamen yoksun olmamız. Üzerimizde bir talihsizlik var ama Allah’ın izniyle bu hafta sahamızda oynayacağımız Gaziantep maçıyla iyi günlerin başlayacağını ümit ediyorum. Bu vesileyle Türkiye’de ve yurt dışındaki tam futbolcuları Allah kazadan beladan korusun diyorum. Rize’de tribünde otururken Andone’nin ayağının dönmesini, Musrela’nın ayağının kırılmasını görerek ne acılar sürüklediğimi bir Allah öğrenir. Allah’ım bunu başkalarına yaşatmasın allahın izniyle” dedi. Son olarak ligin kalanıyla alakalı konuşan Albayrak, “Galatasaray hiçbir zaman maksadından sapmamıştır ve sapmaz. Biz bu ligin en eforlu şampiyonluk adaylarından birisiyiz. 7 maçımız var ve bunları kazanmanın tasarılarını yapıyoruz. Allahın İzniyle bunu muvaffak olarak yolumuza devam edeceğiz” diyerek laflarını bitirdi.

Patricia Callero, bugün ameliyat olan eşi Muslera'nın doğum gününü hastanede kutladıAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir