Neymar’ın annesi Nadine Gonçalves ile tartışan sevgilisi Tiago Ramos, sırçaya yumruk atarak yaralandı

PSG’nin Brezilyalı yıldızı Neymar’ın annesi Nadine Gonçalves, kendisinden 30 yaş ufak sevgilisi Tiago Ramos’un erkeklerle yaşadığı ilişkiler ortaya çıkınca dağılmış ancak geçtiğimiz haftalarda barışarak Sao Paulo eyaletinin Santos şehrinde kiraladıkları konutta yaşamaya başlamıştı. Barışma yarıyılı sonrasında ikilinin arasında bir kere daha kara kedi girdi.

İngiliz medyasına yansıyan haberlere göre Nadine Gonçalves ile Tiago Ramos, geçtiğimiz günlerde şiddetli bir müzakere yaşadı. Müzakere esnasında hiddetlenen Ramos, sırçaya yumruk atarak elini ciddi bir biçimde yaraladı.

KOLUNA 12 DİKİŞ ATILDI

Yaşanan münazarayı dinleyen komşular evvel polisi, sonra da ambulansı aradı. Sağlık takımları tarafından sağlık kurumuna götürülen Tiago Ramos’un koluna 12 dikiş atıldı ve sonrasında taburcu edildi.

Neymar'ın annesi Nadine Gonçalves ile tartışan sevgilisi Tiago Ramos, cama yumruk atarak yaralandı

Konu ile alakalı Neymar’ın menajeri yaptığı söylemede, ikilinin yaşanan müzakere sonrası basmakalıpa dönerek konuta gittiğini ancak sosyal mesafe kaideleri gereği yakın durmadıklarını söylerken, Brezilyalı yıldızın dostu ise sansasyonel bir iddia gündeme getirdi.

“NEYMAR ÖLDÜREBİLİRDİ”

Neymar’ın dostu, müzakere sebebiyle Tiago Ramos’a çok öfkelendiğini ve vaka anında yakın etrafta olması halinde Ramos’u öldürebileceğini söyledi. Ramos’u rehabilitasyon eden hekimler ise, yetkileri bulunmaması mazeretiyle mevzuyla alakalı yorum yapmaktan kaçındılar.

Neymar'ın annesi Nadine Gonçalves ile tartışan sevgilisi Tiago Ramos, cama yumruk atarak yaralandı

Neymar’ın annesi Nadine Gonçalves, kendisinden 30 yaş ufak sevgilisi Tiago Ramos ile sulhtuAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir