NBA yıldızı James Harden, striptiz kulübünde 1 milyon dolar tüketti

Houston Rockets yıldız basketbolcusu James Harden’in formasının, bir striptiz kulübünde bir gece 1 milyon dolar tükettikten sonra tavana asılarak şereflendirildiği bildirildi.

Harden’ın Rockets formasının bir gün Toyota Center tavanına yükseltileceği varsayım edilse de, şu anda hala etkin bir oyuncu olmasına karşın, 13 numaralı forması, basketbol sahası dışında şimdiden onore edildi.

NBA yıldızı işi iyice abarttı! Striptiz kulübünde 1 milyon dolar harcadı

“FORMASINI STRİPTİZ KULÜBÜNÜN TEPESİNE ASTILAR”

Joe Budden’ın podcast’inin son kısmında, Harden’ın formasının, Houston’daki bir striptiz kulübündeki deli bir gecede 1 milyon dolar tüketmesi sonrası emekliye ufaladığı söylendi. Mevzuyla alakalı yapılan söylemede “James’in forması tepeden asılı duruyor. Bunu yapmalarının nedeninin, James’in orada çok fazla para tüketmesi olduğunu söylemişlerdi. Bu surattan formasını striptiz kulübünün tepesinden asmışlar” denildi.

Harden’ın striptiz kulüplerine olan alakası, lig genelinde öğrenilen bir gidişat. Rockets süperstarının tüm etrafındaki insanları bu stil yerlere götürdüğü aşinasından, bu biçim bir faturanın gelmesi sürpriz değil.

160 MİLYON DOLARLIK KONTRAT İMZALADI

Yine de bu 1 milyon dolarlık hesap, bir dünya rekoru olma uğruna sahip. Harden, 2017’de Rockets’ten aldığı dört senelik 160 milyon dolarlık uzatma sözleşmeyi göz önüne alındığında, bu faturayı pek ihmali de muhtemel.

NBA yıldızı James Harden, striptiz kulübünde 1 milyon dolar harcadıAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir