Marcelo Saracchi hakemin kararına tenkit etti: Yalan bir penaltı verdi

Süper Lig’in 27. haftasında oynanan Çaykur Rizespor maçından 2-0’lık bozgunla ufalayan Galatasaray’ın Brezilyalı oyuncusu Mariano, yarışmanın ardından yayıncı kuruluşa söylemelerde bulundu.

Ehemmiyetli bir kayıp olduğunu söyleyen Mariano, şöyle konuştu:

“Muslera’nın sakatlığı, onun ardından Andone’nin sakatlığı hem psikolojik olarak hem de reyin anlamında bizi etkiledi. Umarım ikisinin de çok fazla bir şeyi yoktur ve bir an evvel aramıza dönerler. Ehemmiyetli bir kayıp oldu bizim için. Güç bir maç olacağını, Rize dış sahasının güç geçeceğini öğreniyorduk. Önümüzde 7 maç daha var. Bu 7 maçın bize neler getireceğini kimse bilemez. Elimizden gelenin maksimumunu yapacağız. Umarım bizi mutlu sona eriştirir bu 7 maç.”

SARACCHI: UYDURULAN BİR PENALTI

Galatasaray’da Marcelo Saracchi, Rizespor’a 2-0 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

Kendisinin müdahalesiyle verilen penaltının kusurlu olduğunu kaydolan Uruguaylı oyuncu, “İstemediğimiz bir maç oldu. Dürüst olmak gerekirse iyi oynamadık, hak etmedik ama ilk yarıya bakıyoruz, olmayan, hak edilmeyen bir penaltı var, uydurulan bir penaltı var. Nando’nun sakatlığı bizi moral olarak çok etkiledi, öteki yandan Andone’nin sakatlığı. İyi oynayamamış olabiliriz ama maçın dönüm noktalarından biri haksız verilen penaltı.” dedi.

Marcelo Saracchi hakemin kararını eleştirdi: Uydurma bir penaltı verdiAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir