Manuel Pellegrini’nin menajeri: 10 gün içinde Fenerbahçe ile görüşeceğiz

Fenerbahçe’de uzun zamandır devam eden teknik direktör görüşmelerinde ismi öne çıkan adlardan biri olan Manuel Pellegrini için menajerinden yeni bir söyleme geldi. Menajer Jesus Martinez, Fenerbahçe ile 10 gün içinde görüşeceklerini kaydolarak “10 gün içerisinde Fenerbahçe ile tasarlanmış bir görüşmemiz olacak. Manuel Pellegrini Türkiye’yi, taraftarları ve kulübü çok seviyor” dedi.

“FENERBAHÇE’NİN BİR ÖNERİYİ VAR”

Pellegrini’nin menajeri sarı-lacivertli takımdan gelen bir önerinin olduğunu belirterek “Fenerbahçe’nin Pellegrini öneriyi var. Fenerbahçe ile alakalı olan vaka şöyle; Fenerbahçe, Manuel’in şu anda ekibin başına geçmesini istedi ancak içinde bulunduğumuz koşullar sebebiyle bu hakikatleşemedi. Şili’den şu anda ayrılamaz. Ayrıca Türkiye Ligi’nde 7-8 maç kaldı, böyle bir yarıyıl için onun ekibin başına geçmesi banal değil” söylemesinde bulundu.

AVRUPA KULÜPLERİ DE DEVREDE

Martinez, Pellegrini’nin Real Betis’e gideceği hakkında çıkan rivayetleri palavralarken ciddi Avrupa kulüplerinin de tecrübeli teknik adama alaka gösterdiğini söyledi ve “Real Betis ile alakalı bir fikrim yok. Kimse beni aramadı, bir şey de dinlemedim. Pellegrini için masada 3-4 kulüpten öneri var ve değerlendiriyoruz. En iyisinin ne olduğuna o kadar verecek ve bize söyleyecek. Çok ciddi Avrupa kulüplerinden ve Dubai’den bir öneri var. Kulüplerin ismini veremem ancak İspanya’dan, Türkiye’den ve İtalya’dan isteyen var. Bu kulüplerle görüşmeler yaptık ancak Betis ile alakalı bir büyüme yok” ifadelerini laflarına ekledi.

İLK KERE KONTRATI FESHEDİLDİ

66 yaşındaki Şilili teknik adam kariyerinde ilk kere kontratı feshedilerek bir ekipten sevk edildi. West Ham’dan parçalayan tecrübeli çalıştırıcı, menajerinin verdiği bilgiye göre gideceği ekibin gayelerini araştırıp bir hayli şeyi hesaba katıyor.

Sporx

Manuel Pellegrini'nin menajeri: 10 gün içinde Fenerbahçe ile görüşeceğizAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir