Liverpool’un istediği Timo Werner Chelsea ile uyuştu

Almanya Bundesliga takımlarından RB Leipzig’te forma giyen yıldız forvet oyuncusu Timo Werner, seçimini İngiliz kulübü Chelsea’den yana verdi.

Alman gazetesi Bild’in internet sitesinde yer verdiği bir haberde, “Timo Werner kararını verdi. Leipzig yerine Londra, Liverpool yerine de Chelsea. RB Leipzig’in yıldız oyuncusu Timo Werner, Jürgen Klopp’un başında bulunduğu Liverpool’la Şampiyonlar Ligi’nde oynama yerine, Liverpool’un ligdeki rakibi Chelsea’den yana seçimini kullandı” ifadeleri yer aldı.

60 MİLYON EURO BONSERVİS, 10 MİLYON EURO ÜCRET

24 yaşındaki Timo Werner’in RB Leipzig ile 2023’e kadar kontratının bulunduğunu andırdıran gazete, mevcut kontrattan çıkış için 60 milyon euronun mevzubahisi olduğunu ve Timo Werner’in 15 Haziran’a kadar kesin kararını vermesi gerektiğini aktardı. Şayet Werner Chelsea’nin önerisini kabul ederse, senelik 10 milyon euro ücret alacak.

RB Leipzig Kulübü’ne bugün gelen Timo Werner’in menajeri Karlheinz Förster’in Bild’in transferle alakalı suallerini yanıtsız vazgeçtiği belirtilirken, “Oyuncunun Chelsea ile kaç seneliğine uyuşma sağladığı söylenmedi” denildi.

Liverpool'un istediği Timo Werner Chelsea ile anlaştıAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir