Juventus’lu Paulo Dybala: Barcelona’da Messi’yle oynamak şahane olur

Juventus’un yıldız adlarından Paulo Dybala, Barcelona’ya yeşil ışık yaktı. Torino takımının Arjantinli futbolcusu, Katalan takımına olan alakasını gizlemedi.

Son zamanlarda ismi sık sık Barcelona ile anılan Dybala, “Messi ile beraber oynamak çok iyi olur; ancak Juventus da tarih dolu şahane bir kulüp. Burada da harikulade oyuncular var” ifadelerini kullandı.

Buffon ve Ronaldo ile aynı ekipte olduğu için kendini kısmetli sezdiğini belirten Arjantinli futbolcu, “Juventus’la iki sene daha mukavelem var. Salgın süreci kulüpleri etkiledi; ama kontrat yenileyen başka oyuncular oldu. Bu ekibin bir parçası olduğum için mutluyum. Belki ben de kontrat yenilerim; ama bu Juventus’a bağlı” diye konuştu.

“HAZIR DEĞİLİM”

Koronavirüsle gayrette en fazla kasvet sürükleyen futbolculardan olan Juventus’un yıldızı Paulo Dybala bu mevzu hakkında da konuştu.

5 kere testleri pozitif çıkan Dybala; fobi dolu günler yaşadığını vurgulayarak; “Tutulduğum an zati bir stres vardı. Üstüne beklediğimden çok daha uzun zamanda hastalığı atlatabildim. Şu anda tüm testlerim olumsuz çıkıyor, yüzde 100 olarak hastalığı yendim ama hali hazırda daha bazı tesirleri var. Fiziksel olarak azıcık yetersiz kaldım. Lig maçları başlayacak ama ben yüzde 100 hazır değilim. Ancak daha öncekine göre çok daha iyiyim” yorumunu yaptı.

34 MAÇTA 13 GOL 12 ASİST

27 yaşındaki futbolcu, bu sezon siyah beyaz formayla 34 maçta 13 gol 12 asistlik bir performans sergiledi.

Juventus'lu Paulo Dybala: Barcelona'da Messi'yle oynamak harika olurAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir