Fenerbahçe’nin efsaneleri Aykut Kocaman ve Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti

Fenerbahçe ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir arasında gerginliğin yaşandığı bu yarıyılda sarı lacivertlilerin efsane adları Rıdvan Dilmen ile Aykut Kocaman, daha önceki başkan Aziz Yıldırım’a ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz günler TFF Başkanı Nihat Özdemir’in “Türkiye’de 9 yıldır hile vakayı görülmüyor” lafına Fenerbahçe sert tepki göstermişti. Mevzuyla alakalı söylemelerde bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Özdemir’in daha önceki başkan Aziz Yıldırım’a da hürmetsizlik yaptığını belirtmişti. Koç, ayrıca Aziz Yıldırım’ın da 2010-11 sezonuyla alakalı konuşacağını söylemişti.

“ALNIMIZIN AKIYLA KAZANDIĞIMIZ BİR KUPA VAR”

Fenerbahçe’nin daha önceki futbolcusu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, geçtiğimiz gün NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında Aziz Yıldırım ile telefonda görüştüğünü belirterek, “Ben bugün Aziz beyi aradım, ‘Ne yapıyorsun?’ dedim. ‘Çok üzülüyorum, bu mevzulara girmek istemiyorum’ dedi. ‘Ben bu keşmekeşe alet olmak istemiyorum. Bildiğim tek şey, idareyici dostlarımla, teknik kadroyla, futbolcularla alnımızın akıyla kazandığı bir kupa var, merak ediyorlarsa gitsinler müzede görsünler, girsinler TFF’nin sitesinde kim şampiyon yazıyor baksınlar’ dedi” ifadelerini kullanmıştı.

Aykut Kocaman ve Rıdvan Dilmen'den Aziz Yıldırım'a sürpriz ziyaret

SÜRPRİZ ZİYARET

Bugün akşam saatlerinde ise sürpriz bir ziyaret asıllaştı. Fenerbahçe’nin efsane adları Rıdvan Dilmen ile Aykut Kocaman, daha önceki başkan Aziz Yıldırım’ı evinde ziyaret etti. İkilinin ziyaretinde Aziz Yıldırım’ın yanında ayrıca daha önceki idareyicilerden İlhan Ekşioğlu ve Yıldırım’ın kardeşi Ali Yıldırım da bulundu.

Fenerbahçe'nin efsaneleri Aykut Kocaman ve Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım'ı ziyaret ettiAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir