Fenerbahçe Beko’da neşelendirici büyüme: Zeljko Obradovic’in ekipte kalma olasılığı yüzde 65

Fenerbahçe Beko’nun efsane koçu Zeljko Obradovic’in ekipteki geleceği ile alakalı Pazartesi gününden bu yana oldukça sıcaklıklı görüşmeler yapılıyor. Son dört günde asıllaşan dört görüşmede her şey pozitif güzergahta ilerlerken tarafların imza safhasına gelebilmesi için minik ayrıntılar üzerinde konuşulduğu bilindi.

PAZARTESİ İSTANBUL’A GELMİŞTİ

Yönetimin görüşme arzlarını sezon içinde sezon sonuna erteleyen, salgın başlayınca da ülkesine dönen tecrübeli çalıştırıcı idareyle surat surata görüşme fırsatı bulamamıştı. Obradovic, Pazartesi günü İstanbul’a gelerek evine yerleşti ve daha fazla süre kaybetmeden Fenerbahçe yönetimi ile temaslara başladı.

“‘GÜZEL GELDİN”‘ YEMEĞİ

Obradovic, İstanbul’a iner inmez eşyalarını evine vazgeçip akşam yemeği için Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy’la buluştu. Yemeğe daha sonra İtalya’dan dönen Genel Menajer Maurizio Gherardini de katılırken ilk buluşma bu yemekte reelleşti. Salı günü yapılan buluşmada bu üç ada Başkan Ali Koç da katıldı. Temaslar Çarşamba ve Perşembe günleri de devam ederken tarafların bir hayli mevzuda ilerleme kaydolduğu bilindi. Kalma olasılığı yüzde 65 görünen Sırp koçun son vaziyeti Ali Koç ile yapacağı son buluşmanın ardından netlik kazanacak.

Hürriyet

Fenerbahçe Beko'da sevindirici gelişme: Zeljko Obradovic'in takımda kalma ihtimali yüzde 65Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir