Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Max Kruse apandisit operasyonu oldu

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, kulüp televizyonu’na gündeme dair söylemelerde bulundu.

Trabzonspor maçı evvelinde kadroya alınmayan Alman futbolcu Max Kruse ile alakalı konuşan Koç, “Bugün Max Kruse hiç beklenmedik biçimde saat akşam 7’de operasyona alındı. Apandisit operasyonu oldu. Beni de donakalttı, buluşmadayken haber geldi. Acil şifalar diliyorum” dedi.

Koç’un öteki söylemeleri şu biçimde;

“MUSLERA VE GALATASARAY’A GEÇMİŞ OLSUN”

“Muslera kısmetsiz olarak ağır bir sakatlık geçirdi. Kendisine ve Galatasaray camiasına büyük geçmiş olsun diliyorum. O da bizim Alex gibi, herkesin beğendiği, hürmet dinlediği bir ad.”

“3 Temmuz kumpası bizim için hafif bir mevzu değildir. Bu hadiseyi çok insan takip ediyor ama bazı insanlar da parça parça görüyor. Tamsal bakış açısından uzak olursan, bu vakanın ne kadar korkunç olduğunu, hatta skandal olduğunu görebilmek efor.”

“MEDYA ARTIK SAYDAM DEĞİL”

“Fenerbahçe’nin kırmızı çizgisi 3 Temmuz kumpasıdır’ diyen birey, 17 sene Fenerbahçe’ye hizmet etmiş biri… Giderekmesi son derece manidar. Bu surattan bu mevzuda gündemi meşgule edeceğiz. Natürel ki medya da artık saydam değil. Kamuoyunu bilgilendirme vazifesini yapmıyorlar. Biz de medya tarafından pek de beğenilen bir kulüp değiliz. Bizimle alakalı haberler ya hak ettiği bedeli almıyor ya da küçültülerek veriliyor.”

“NİHAT BEY’İN İMA EDECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM”

“Ben sayın Nihat Özdemir’in konuştuğu akşam telefonumu açtığımda ileti yağdığını gördüm. Ben o an bizzat da izlememiştim. Yazılı deşifrelere baktım ama video izlemekle yazıyı okumak arasında da fark var. ‘Nihat beyin böyle bir şey ima edeceğini düşünmüyorum. Sabah olunca bakarız’ gibi düşünmüştüm. Sabah izledim, bir daha izledim. ‘Hepimiz insanız, hepimizin başına da böyle bir şey gelebilir’ diye düşündük, hatta bir söyleme yapılır diye bekledik.”

“3 Temmuz’u öğrenen öğrenir. 9 yıl geçmiş. Bugün 14-15-16 yaşındaki çocuklar, gençler bütün kavramayabilirler. Başkanımız Aziz Yıldırım ve idareyicilerimizin hürlükleri çalındı. Atletik ve parasal açıdan rakiplerimizin fersah fersah önündeydik. Çok da iyi ekiptik. 5’te 5 yapmıştık. Sonra da parasal manevi her acıyı yaşadık. Bunu yaşayanlar öğrenir.”

“HEPSİ TASARILI PROGRAMLI KUMPAS”

“Bu kahpe teşkilatın en eforlu yarıyılda, onlar bize saldırdı ve biz 7’den 70’e bir adım geri atmadık. Ve onlara karşı gayretin fitilinin ateşlenmesini biz başlattık. Bunu Cumhurbaşkanımız dahi söyledi.”

“Bağdat Caddesi’nden köprüye kadar olan yürüyüş. 12 Mayıs’ta kendi stadyumumuzda bize yaşatılanlar… Bunların hepsinin tasarılı programlı kumpas olduğunu sonradan gördük. Bu camiaya karşılıksız bağlı olan herkes için 3 Temmuz kırmızı çizgidir. Bu surattan bekledik. Tenkit Etildik. ‘Siz acizsiniz, noksansınız’ laflarına karşın bekledik. Ne düzenleme geldi, ne söyleme yapıldı.”

“KIRMIZI ÇİZGİMİZİ NİHAT BEY’E GÖRE Mİ TANIMLAYACAĞIZ”

“Dikkat ederseniz, Nihat Özdemir orada ne diyor, ‘Fransa’da da İngiltere’de de oldu’ diyor… Medya işin bu yanını görmedi. Net biçimde söylüyor. ‘orada oldu, burada oldu, Türkiye’de de oldu’ diyor. Bir kere o sezon etik heyeti ve federasyon tarafından patent edildi. Biz Fenerbahçe’nin kırmızı çizgisini Nihat beyin ne demek istediğine göre mi ayarlayacağız? Esrarengiz bir gidişat çıkıyor burada.”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Max Kruse apandisit ameliyatı olduAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir