Fatih Terim, Gaziantep maçının biletini Belhanda, Jimmy Durmaz ve Sekidika’ya kesti

Kavgaları kararların ön tasarıya çıktığı 3-3’lük Gaziantep beraberliği sebebiyle hakem Alper Ulusoy’un kararlarına tepkili olan Galatasaray’da fatura üç futbolcuya kesildi. Younes Belhanda, Jimmy Durmaz ve Jesse Sekidika üçlüsü, maçtan sonra soyunma odasına girmeyen Fatih Terim’in hiddetinden kısmetini aldı.

SEZON BİTER BİTMEZ GİTMESİNİ İSTİYOR

Tecrübeli teknik adam, bir vakittir Arap kulüpleriyle transfer görüşmeleri yapan Younes Belhanda’nın gitmesini istiyor. Faslı yıldızın sezon biter bitmez sevk edilmesini isteyen Terim, kendisine verilen uğru kullanamayan Jimmy Durmaz’ı da gözden çıkardı. Tecrübeli futbolcunun sözleşmeyi, lig bitimiyle beraber karşılıklı olarak feshedilecek.

SEKIDIKA PENALTI YAPTIRMIŞTI

Karşılaşmanın kavgalı uzatma dakikalarında penaltıyı yaptıran ve 3 puanın gitmesine neden olan Jesse Sekidika’nın da ya başka bir ekibe kiralanacağı ya da satılacağı bilindi.

LİDERLE KARŞILAŞACAK

Cezalı oyuncuların yanı gizeme sakatlıklar da boğuşan Galatasaray, Süper Lig’in 28. haftasında lig lideri Başakşehir FK ile kozlarını paylaşacak. Kritik karşılaşma, 28 Haziran Pazar günü Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda oynanacak.

Fatih Terim, Gaziantep maçının biletini Belhanda, Jimmy Durmaz ve Sekidika'ya kestiAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir