Dünya devlerinin peşinden koştuğu Fenerbahçeli Muriqi’e Rennes talip oldu

Gelecek sezonun kadro tasarılamalarına devam eden Fenerbahçe, son yarıyılda düşük bir performans sergileyen Vedat Muriqi’in satışına sıcak bakıyor. Kosovalı golcüden gelecek bonservisle birlikte yeni transferlere imza atacak Fenerbahçe’ye Fransa’dan ehemmiyetli bir ileti geldi.

İstanbul’da nereye kaç kg yağış düştü? AKOM ilçe ilçe açıkladı
Esenyurt’ta su baskın sularına kapılan kadının kurtarılma anı kamerada
Son dakika: Dışişleri Bakanlığından, Türkiye’nin Libya’daki tutumunu riskli reyin olarak niteleyen Macron’a yanıt

Sezonun sonuna ermesiyle birlikte Emre Belözoğlu’nun atletik direktör olması beklenirken deneyimli adın gelecek – gidecek oyunculara onay vereceği de aktarıldı. Bu bağlamda parçalama olasılığı olan adlardan birinin de Vedat Muriqi olduğu dile getiriliyor.

FRANSA’DAN EHEMMİYETLİ BÜYÜME

Bilgiye göre, Sehrou Guirassy teşebbüsünde oldukça zafersiz olan ve oyuncuyu Amiens’e kaptıran Rennes, listesinin 1 numarasına Vedat Muriqi’i yazdı.

RENNES İKİ GOLCÜ İÇİN DÜĞMEYE BASTI

Fransız kulübü Rennes, iki golcü için düğmeye bastı. Gazeteci Manu Lonjon’un aktardığı bilgilere göre Rennesli yetkililer, Sehrou Guirassy transferindeki galibiyetsizliklerini örtmeye çalışacak. Rennes yetkililerin bu zafersiz teşebbüsü 2 golcü transferiyle kapatması bekleniyor.

HEDEF MURIQI

Rennes kulübünün transferde önceliğini Olympique Lyon’da forma giyen kanat golcü Martin Terrier ve Fenerbahçe’nin forveti Vedat Muriqi’e verdiği öğrenildi.

MALİ OLARAK ULAŞILABİLİR

Haberin ayrıntılarında yer verilen bilgilere göre Rennes kulübünün yönetçileri, her iki futbolcunun transferini de mali olarak ulaşılabilir görüyor.

DEVLERİN TRANSFER LİSTESİNDEYDİ

Fenerbahçe’de bu sezon 27 maçta 14 gol atan Muriqi’i Tottenham Hotspur ve Lazio gibi futbol dünyasının önde gelen ekipleri istiyordu.Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir