Atakaş Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı: Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor

Hatayspor’un Gabonlu golcüsü Aaron Boupendza, Rus temsilcisi Krasnodar FK’ya gitmeyi reddetti. Transferin perde arkasında yaşanan gelişmeleri, Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı tüm detaylarıyla anlattı.

Radyospor’a konuşan Hatayspor’un basın sözcüsü Rahmi Vardı, Boupendza’nın iptal olan Krasnodar transferine ilişkin, ”Yaklaşık 8,5 milyon euroluk bonservis bedelinde anlaşma sağlandı ve sonraki satıştan yüzde 20’lik pay anlaşması yapıldı. Bu anlaşmanın sonrasında oyuncumuz kulüpte kalmak istediğini belirtti. Yanlış anlaşılmasın. Oyuncumuz Krasnodar’a gitmek istemiyor diye bir durum söz konusu değil” diye konuştu.

Atakaş Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı: Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor

FENERBAHÇE, AARON BOUPENDZA’YA TEKLİF YAPTI MI?

Rahmi Vardı, Türkiye’den de oyuncuya taliplerin olduğunu vurguladı. Boupendza’nın adı transfer döneminin son günlerinde Galatasaray ile anılmıştı. Vardı, Galatasaray’ın dışında Fenerbahçe’nin de Aaron Boupendza’ya talip olduğunu belirterek, “Açıkçası oyuncumuzun Türkiye’de kalıp, Türkiye’de hizmet etmesini isteriz. Tabii ki burada kalmasını isteriz. Fenerbahçe’nin almasını isteriz. Galatasaray da alabilir. Ama futbolcumuzun aklında böyle bir şey yok. Açık söylüyorum Hatayspor’da başarılı olduktan sonra yurt dışına gitmek istediğini belirtti. Türkiye’den ve yurt dışından 6-7 kulüp teklif getirdi. Kimisi takas önerdi, kimisi teklif. Rusya’dan bir kulüp var. Dinamo Kiev talip. Türkiye’den de Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor. Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı.” ifadelerini kullandı.

Atakaş Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı: Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyorAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir