Ali Koç’tan TFF Başkanı’na veryansın: Aziz Yıldırım’a da hürmetsizliktir

Kulüp televizyonuna Nihat Özdemir’in söylemelerini değerlendiren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı’nın Aziz Yıldırım’a da hürmetsizlik yaptığını dile getirdi. Koç ayrıca, Özdemir’in Fenerbahçe’ye bir daha hizmet etmemesi gerektiğini de laflarına ekledi.

İşte Ali Koç’un açıklamlarından satırbaşları;

” Semih Özsoy’un yaptığı söylemelerin sözcüğü kelimesini arttayız. Gönül isterdi ki bu süreçte bu gibi mevzularla meşgul olmasaydık ama olmak zorundayız. Hatta biz bekledik, dün gece ilk söylemeden sonra gelen yoğun tepkilere karşın bekledik. Bu akşam üstüne dek rastgele bir düzenleme gelmeyince, yaptığımız istişare neticesinde Başkanvekilimiz Semih Özsoy vaziyeti kamuoyuna söyledi. Nihat Özdemir’in söylemeleri, ilk açıklamalarından da beter. Daha da kısmetsiz.”

“BİZİ KENETLEDİ”

“Sayın Nihat Özdemir’e kişim ve camiam ismine teşekkür ediyorum zira tüm Fenerbahçelilerin reeli görebilmesi açısından, Allah’ın lütfu diyebileceğim bir söylemeyle içindekileri dışa vurmuştur. Nasıl bir amaca sahip olduğunu gözler önüne sermiştir. Bizleri dağılmaya çalışan 3 Temmuz sürecinde sıkı sıkı kenetlenmiştik. 3 Temmuz’a yakın bir tarihte, 3 Temmuz’la alakalı yaptığı bir söylemeyle bizi kenetledi.”

“GİDEREKME ÇOK MANİDAR”

“Bir TFF Başkanı bu söylemlerde, bu mevzularda, bu gibi laflar sarf etmiştir. Düşünebiliyor musunuz? Düzenlemedi, bütün tersi bir doğrultuda gitti. 3 Temmuz 2011’de başlayarak yapılan hücum ve kurulan tuzaklar artık alenen ortaya çıkmıştır. Bu lafları, Fenerbahçe’ye uzun seneler üst seviye idareyici olarak hizmet etmiş biri bu lafları söyleyebiliyor. Bunlar çok manidar. Reel rezaletin mevzuyu bizim saptırmamıza bağlıyor, demek ki biz saptırıyoruz ve fırsatçıyız, peki taraftarlarımız, kurultay azalarımız, rakip taraftarlar ne olacak? Onlar da değişik kavramamışlar. Giderekme de çok manidar. Liglerin başlamasına 1 hafta kala sanki bir kargaşa civarı yaratılmak isteniyor. Bu mevzuyla alakalı 3 Temmuz davaları var gelecek ay, 2 çok ehemmiyetli davamız var. Duruşmalardan evvel bu lafların edilmiş olmasını manidar buluyorum.”

“AZİZ YILDIRIM’A BÜYÜK HÜRMETSİZLİK”

“Bu laflar yalnızca Fenerbahçe camiasına değil, büyük badireler atlatan kulübümüzün başkanlığını yapan Aziz Yıldırım’a da büyük bir hürmetsizliktir. Bellim ki Başkanımız Aziz Yıldırım da tez zamanda konuşacaktır. Çok tepki olduğunu öğreniyorum. İki istikamette tepki var. Biri, TFF’den istifa etmesi güzergahında, öbürü ise kulüp aboneliğinden ihraç edilmesi güzergahında. İstifa, şahsi bir müessesedir. İstifa için isteme sahip olması gerekiyor. Bir müessesedeki azalıktan atılma iftihar kırıcı, dramatikliğe neden olan bir unsurdur. İhraç edilmenin Nihat Özdemir’i üzeceğini düşünmüyorum, hatta bazı kesimlere şirin görünmek ismine neşelendirebileceğini de düşünüyorum.”Nihat Özdemir’in kulüp aboneliğinden ihracı gelen arzlar yönünde değerlendirilecektir.”

“UMARIM BİR DAHA HİZMET ETMEZSİNİZ”

“Nihat Özdemir’e sormak istiyorum. 2010-11 sezonu şampiyonu kimdir? Çıkın ve söyleyin, top çevirmeye gerek yok. Bizi kezlerce gaye aldınız. Sizin gibi arkadaş varsa, düşmana ne gerek var? İstediği her platformda Nihat Özdemir ile münakaşaya hazırız. Hodri alan.”Senelerce Fenerbahçe’ye hizmet ettiniz. Allahın İzniyle bir daha hiç bir zaman etmezsiniz.”

Ali Koç'tan TFF Başkanı'na veryansın: Aziz Yıldırım'a da saygısızlıktır

Fenerbahçe Başkanvekili Özsoy: Nihat Özdemir FETÖ illetinin neresinde olduğunu söylemeli

TFF Başkanı Özdemir’den Fenerbahçe’ye yanıt gecikmedi: Yaptığınız rezalettirAdd a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir